Afgelopen zaterdag, 14 juni, reisden de boys van de jo11-1 af naar Diepenveen, onder de rook van Deventer, om daar deel te nemen aan het Gerritstoernooi.
Waar de boys vorige week tijdens het gewonnen Wissink toernooi in Groenlo nog meededen in hun eigen leeftijdscategorie speelden ze in Diepenveen mee bij de jo12. Hierin mochten we aantreden tegen gerenommeerde clubs als CSV Apeldoorn, Voorwaarts Twello en Colmschate. Voor ons allemaal onbekende ploegen dus des te uitdagender.
De boys hebben, ondanks de warmte, met enorm veel inzet en karakter de wedstrijden gespeeld en dit resulteerde in 1 wedstrijd in een 1-1 gelijkspel en de overige wedstrijden werden allemaal met 1-0 gewonnen. Na vorige week pakten de boys hierdoor hun 2de toernooi zege op rij! A.s. weekend reizen we naar Duitsland af en spelen we in Abbehausen de KRONOS Cup.
Dit is tevens verbonden met het geweldige Bon Boys JO11 kamp wat daar zal worden gehouden.
