Wat doe je op een 1ste Pinksterdag? Lekker voetballen!
De boys van Jo11-1 maakten zich op voor het mooie en goed georganiseerde Wissink toernooi in Groenlo. In een poule met Eibergen, Neo en onze buren van HSC werden de jongens ongeslagen eerste.
Na een lekkere lunch wachtten de jongens van GFC uit Goor op Bon Boys. Met goed en verzorgd spel werd de finale gehaald. Hierin wachtten de Tubanters uit Enschede die net als Bon Boys ongeslagen door hun poule waren gekomen en in de halve finale met HSC hadden afgerekend. We waren dus gewaarschuwd.
Vanaf de eerste minuut klapten de boys er vol op en was het eenrichtingsverkeer richting de overwinning. Met 4-0 werden ze de terechte winnaars. Een mooie opmaat naar de rest van de toernooien die boys nog gaan spelen. Volgende week spelen ze in Diepenveen het Gerritstoernooi.
