Het was de operatie snel-snel-snel. Het was zondagavond al laat toen Bon Boys de melding kreeg dat De Greune het decor was voor de finale van de nacompetitie, met als inzet een plek in de eerste klasse. Zes dagen laten stonden er in De Veldmaat zo’n duizend toeschouwers langs de lijn bij de eindstrijd tussen DOS’37 en VIOD. Als gastheer gaf onze club een prima visitekaartje af. 

Een finale van de nacompetitie organiseren is veel meer dan even de netten ophangen en vier cornervlaggen neerplanten. Bij zo’n haastklus komt het nodige werk kijken. Denk maar eens aan de logistiek van al die supportersbussen uit Vriezenveen en Doetinchem. Of de bezetting van de bar, de koffiecaravan, het regelen van verkeersregelaars, de beveiliging, de EHBO en de kleine lettertjes van de KNVB. En niet te vergeten het spik en span opleveren van het complex.

Op maandagavond kwam een kleine groep bij elkaar en in een no-time was het draaiboek dichtgetimmerd. Op dat soort momenten wordt nog eens duidelijk dat we een club hebben die drijft op een geweldig scala aan vrijwilligers 

Bon Boys ontving zaterdag vanuit beide kampen de complimenten voor de organisatie. Terecht. Ondanks het slechte weer kwamen er zo’n duizend mensen op de eindstrijd af. De finale werd met 2-0 gewonnen door DOS’37, waardoor de Vriezenveners volgend seizoen  bij ons eerste elftal in de klasse komen. Na de promotie van Den Ham, MVV’29 en Vroomshoopse Boys lonkt een prachtige competitie vol Twentse clubs.