De eerste selectie van Bon Boys blijft het komende seizoen bij elkaar. Alle spelers hebben toegezegd door te gaan. Zoals bekend komt er met Robert Bosma wel een nieuwe trainer. Hij wordt de opvolger van Matthijs Blijham, die na vijf succesvolle jaren de club gaat verlaten en naar DVS’33 vertrekt.
Het eerste elftal van Bon Boys is bezig aan een prachtig seizoen. De ploeg won de eerste periode, en staat met nog zes duels te gaan bovenaan in de eerste klasse. De voorsprong op nummer twee Longa’30 bedraagt twaalf punten.
Dat alle spelers doorgaan is een mooi signaal naar de club en de nabije toekomst. Uiteraard wordt er bij Bon Boys altijd ruimte gecreëerd voor spelers uit de jeugd. Ook in het nieuwe seizoen krijgen zelf opgeleide spelers weer de kans.


















