Hoe vaak hebben we de laatste jaren het woordje historisch wel niet gebruikt om de successen van ons eerste elftal te duiden?
Zaterdag 29 augustus 2026 is weer zo’n datum om in te lijsten. Dan stapt Bon Boys voor het eerst het divisievoetbal binnen. En dat doet de kampioen van vorig seizoen in Oldenzaal, bij Quick’20. Het is een affiche om in te lijsten.
Bon Boys begint het nieuwe grote avontuur van de vierde divisie met een ongewijzigde selectie, die voor het overgrote deel uit zelf opgeleide spelers bestaat. Wat dat betreft hebben Quick en Bon Boys veel gemeen. Alleen Twan Polman kwam over, maar de aanvaller uit Borne moet nog worden geopereerd en zal voorlopig nog niet inzetbaar zijn.
Wel nieuw is de trainer Robert Bosma, die na vier jaar Matthijs Blijham vervangt. De voorbereiding was kort, maar daar heeft iedereen mee te maken op dit niveau. Ook anders is het aantal ploegen: 16 stuks, waardoor de competitie alleen al qua belasting een stuk zwaarder is dan de eerste klasse.
Alles is nieuw, alles is anders, maar we kijken met z’n allen enorm naar de kennismaking met dit niveau uit. Zie al die tegenstanders, al die derby’s, al die uitdagingen.
Quick’20-Bon Boys: het is een aftrap die je niet wilt missen.
( foto: archief SV Bon Boys)



















