Als je zo goed uit de startblokken bent geschoten, wil je daar ook graag een beloning voor hebben. Het eerste elftal van Bon Boys heeft inmiddels de jacht geopend op de eerste periodetitel. Die gaat over 8 wedstrijden, zaterdag is in Vriezenveen wedstrijd nummer 6. Tegenstander de nummer drie DOS’37.

Dat laatste geeft al aan dat de klus een pittige is. Nieuwkomer DOS is prima gestart en dat vertaalt zich naar een plek in de top van de ranglijst. Bon Boys en DOS kwamen elkaar nog nooit tegen in competitieverband, maar het grappige is dat de Vriezenveners wel goede herinneringen aan ons bewaren. Zij promoveerden immers op ons veld naar de eerste klasse.

Terug naar komende zaterdag. Bon Boys kan heel goede zaken doen in de strijd om de eerste periode. Bij een overwinning en een nederlaag van Achilles’12 tegen Den Ham is de eerste prijs van het seizoen voor de ploeg van Matthijs Blijham.

Bij elke ander resultaat schuiven we alles een weekje op als Achilles tijdens de bazaar naar De Greune komt. 

Maar eerst zaterdag DOS’37, aftrap 14.30 uur. Kom onze boys steunen!